Geslaagd meidenvoetbalfestijn met Ajax keepster Marieke Ubachs

24 oktober 2018
Afgelopen maandag vond het meidenvoetbalfestijn bij sv rap plaats. Enthousiaste meiden hadden zich opgegeven om een hele dag te komen voetballen. In het ochtendprogramma kregen de meiden training van o.a Ajax keepster Marieke Ubachs. In de pauze kregen de meiden een gezonde lunch. Daarna was er tijd voor een vragenronde aan Marieke Ubachs om alles te weten te komen over hoe de meisjes uiteindelijk ook bij Ajax terecht kunnen komen. In de pauze waren ook nog prijzen te winnen tijdens de bingo. Veel meiden zijn met mooie prijzen naar huis gegaan. Na de bingo was het weer tijd om naar buiten te gaan om te gaan voetballen. De hele middag hebben de meiden een toernooi gespeeld waar veel doelpunten gemaakt werden. De meiden hebben een top dag gehad en kijken uit naar het volgende meidenvoetbal evenement.