Johan Cruijff (68) overleden

24 maart 2016

Johan Cruijff is overleden. De voetballegende is 68 jaar geworden. Cruijff overleed donderdag in het bijzijn van familie. Hij leed aan longkanker.

,,Met verdriet moeten wij mededelen dat Johan Cruijff omringd door zijn familie en na een felle strijd tegen kanker, op 24 maart in Barcelona is overleden”, zo staat op de de website van de oud-voetballer en -trainer.

Cruijff kwam 48 keer uit voor het Nederlands elftal en kwam daarin tot 33 doelpunten. De voormalig sterspeler van onder meer Ajax en FC Barcelona werd drie keer uitgeroepen tot wereldvoetballer van het jaar. In 1974 veroverde hij met Oranje de harten van de voetbalwereld op het WK in Duitsland. Het Nederlands elftal wist daar zilver te pakken.

De SV. Rap. wenst zijn familie en bekenden veel sterkte toe.

Johan+Cruyff