Mo9-3 1e wedstrijd 31-08

5 augustus 2019

Zenuwachtig en onwennig maar erg enthousiast betraden de meisjes van Rap op zaterdagochtend 31 augustus het veld.
Het was een prachtige dag voor de eerste wedstrijd die de meisjes zouden spelen. Al snel wierp een vader zich op om de dames kennis te laten maken en warm te laten lopen.
De taken werden verdeeld zodat ook al snel een spelbegeleider gevonden was.

Nadat het fluitsignaal had geklonken holden de meisjes achter de bal aan. Waar het eerst een mierenhoop leek die zich verplaatste over het veld, kwam er al snel meer spel in de wedstrijd en gingen zij steeds beter samen spelen. Na 13 minuten maakte een speelster van Rap het eerste doelpunt, ontvangen door luid gejuich van speelsters en ouders. Twee minuten later volgde het tweede doelpunt aan de kant van Rap, wederom een mooi moment. In de tweede helft maakte RKDES het de meiden af en toe moeilijk met ballen die het doel niet in leken te willen. De Rap-meiden raakten op stoom en scoorden nogmaals in de 47e en 58e minuut.
Ontzettend blij en trots kwamen zij van het veld, waarna zij samen met de tegenpartij penalty’s namen en afsloten met de yell:

Rap, Rap, Rap
Geef de bal een trap
Schiet hem in het doel
Want wij zjin Cool!!

Een geweldige start van hopelijk een sportief en gezellig voetbalseizoen!

Groetjes Carolien (moeder Norah)