Nieuwe wedstrijdvormen O9 en O8

8 september 2017

Beste spelers, ouders, leiders en trainers,

Vanaf komend seizoen zullen de O8 en O9 pupillen in een nieuwe vorm de wedstrijden op zaterdag gaan afwerken. Waar het traditioneel gebruikelijk was dat de speelvelden gehalveerd werden, de ballen ingegooid dienden te worden, en vrije trappen alleen getrapt mochten worden, zal er in het seizoen 2017/2018 een begin gemaakt worden met de nieuwe wedstrijdvormen van de KNVB, waarbij de O8 en O9 (voorheen de F-pupillen) de primeur hebben.

Aangezien er een hoop gaat veranderen, is de KNVB druk bezig geweest afgelopen jaar met het maken van grafisch materiaal om de nieuwe regels duidelijk te maken.

Via deze link zijn een aantal bestanden te downloaden en te bekijken. Een must om komend weekend goed voorbereid te zijn.