Shirtje ruilen voor jubileum KNVB!

18 oktober 2019

Op 8 december 1889 richtte Pim Mulier als initiatiefnemer in samenwerking met negen clubs waaronder onze eigen club RAP de Nederlandschen Voetbal- en Athletischen Bond (NVAB) op, vandaag de dag bekend als de KNVB. Zijn doel was om zoveel mogelijk Nederlanders te laten voetballen. Bijna 130 jaar later telt het voetbal ruim 1,2 miljoen leden en is het volkssport nummer één. De KNVB staat daarom dit seizoen stil bij de viering van 130 jaar georganiseerd amateurvoetbal.

Om dit jubileum te vieren is een uniek jubileumshirt ontwikkeld als aandenken aan het feit dat we met elkaar het Nederlandse voetballandschap vormen en kleur geven.

Het patroon op het shirt bestaat uit een samenspel van vormen en vlakverdelingen die ook zijn terug te vinden op de shirts van alle Nederlandse amateurverenigingen. Op deze manier verenigen we 130 jaar Nederlands amateurvoetbal in één uniek oranje shirt.

Een waar collector’s item die een mooie plek heeft gekregen in ons clubhuis.

Bedankt KNVB namens de hele club en sportieve groeten,

Kevin Matzen

Voorzitter Jeugdcommissie svRap

https://www.knvb.nl/nieuws/organisatie/berichten/57267/knvb-viert-130-jaar-voetbal-shirtje-ruilen