TRAINEN SENIOREN t/m 26 JAAR

4 maart 2021

Afgelopen week is bekend gemaakt dat jongeren tot en met 26 jaar weer zonder beperkingen buiten mogen sporten. Deze nieuwe maatregel gaat vanaf woensdag 3 maart in en dit betekent dat vanaf 3 maart ook de trainingen bij de svRap van de senioren weer door gaan voor alle leden tot en met 26 jaar.

Het bestuur van de svRap drukt jullie nogmaals op het hart je als team aan de maatregelen te houden en dat betekent dat er echt niemand van 27 jaar of ouder mee mag trainen. Helaas zullen we maatregelen moeten nemen als deze regels geschonden gaan worden. Dat vinden wij niet leuk, maar bij controle breng je ook de svRap in problemen.

En uiteraard welkom zijn alleen de leden van de svRap die hun contributie hebben voldaan.

AANGEPAST TRAININGSSCHEMA

Omdat de avondklok wel van kracht blijft is het trainingsschema aangepast. Bel of mail met Jean Bollen wanneer je als team wil komen trainen. De jeugd traint op maandag en woensdag tot 19.00 uur en zaterdag en zondag tot 12.30 uur.

Jean Bollen 0653878379 info@svrap.nl