20e editie ADVOLYMPICS

29 augustus 2019

Het is weer eens zo’n dag waarop je bijzonder trots bent op je cluppie!

Bij SV RAP vandaag de 20e editie van de ADVOLYMPICS, 19 gerenommeerde advocatenkantoren strijden dan sportief om de hoogste eer. Deze dag staat traditiegetrouw in het teken van een goed doel. Dankzij een fantastische samenwerking tussen deze 19 advocatenkantoren, SV RAP(Foundation) en het Ester Fonds werd de Peter Pan Vakantieclub als goed doel verkozen! En hoe! Op de foto rechts staat Wilco van Elk, voorzitter en oprichter van de Peter Pan Vakantieclub met open mond als hij de cheque krijgt overhandigd. Eerlijk gezegd stonden we allemaal eventjes met een open mond bij het vernemen van de opbrengst van maar liefst…. €29.322,50.

Namens SV RAP (Foundation), het Ester Fonds en de Peter Pan Vakantieclub willen wij welgemeend bedanken de advocatenkantoren AKD/Allen&Overy/Baker&McKenzie/Dentons Boekel/Clifford Chance/CMS/De Brauw/DLA Piper/Freshfields/Hogan Lovells/Houthoff/Kennedy Van der Laan/Lexenco/Linklaters/Loyens&Loeff/Nauta Dutilh/Stibbe/ Simmons&Simmons en Van Doorne voor deze geweldige opbrengst waardoor er weer vele zieke jongeren met lotgenootjes kunnen genieten van een welverdiende vakantie!