DAM TOT DAM LOOP BY NIGHT

29 augustus 2019

DAM TOT DAM LOOP BY NIGHT
SV RAP Foundation in acite voor het Ester Fonds en de Peter Pan Vakantieclub

Op zaterdag 21 september lopen wij met 20 deelnemers, die allen affiniteit met rap hebben, waaronder senioren, ouders van onze jeugd leden en familie/vrienden van de club, namens de SV RAP Foundation de Dam tot Dam Loop By Night  (5 mile).
Met deze run willen wij gelden binnen halen voor het goede doel. De SV RAP Foundation ondersteunt het Ester Fonds en de Peter Pan Vakantieclub die chronische en ernstige zieke jongeren buitenlandse vakanties aanbieden met lotgenootjes.

STEUNT U ONS OOK?!

U kunt ons steunen door een bedrag te doneren via de link: https://www.doneeractie.nl/dam-tot-dam-by-night-run/-36834
(mocht de link niet werken wilt u deze dan kopieren in uw browser)?

Alvast ontzettend bedankt.