AMVJ en sv Rap starten samenwerking

29 juni 2015

Van de AMVJ site:

Tijdens de teamindelingen is gebleken dat wij in zowel C alsook B-categorie met een klein overschot aan spelers blijven zitten, voor wie er geen plek is in een AMVJ-team komend seizoen. Vervolgens is AMVJ een samenwerking aangegaan met onze buren (sv Rap) die met hetzelfde probleem te maken hebben in dezelfde leeftijdsgroep.

De enige manier voor beide clubs om alle B&C-leden een voetbalplek te kunnen aanbieden is om van twee halve teams één te maken. Dit team zal onder de vleugels van sv Rap komend seizoen gaan opereren als sv Rap B1, de leiding is in handen van Robert Blom en Enno Majoor.

De spelers die in dit samengestelde team zullen gaan spelen zijn:

Mats Majoor, Pepijn Volcke, Illia Bacic, Justin Bekker, Koen Ebben, Luuk Ebben, Sean Blom, Rodney Butselaar, Martijn Dokter, Sterling Adom, Milo Gathier, Dillen de Leon, Marcel van den Hoff, Samiel Enait. Yuran Geleijnse en Hakim Hachemi.