Corona-maatregelen vanaf 14 oktober

15 oktober 2020

Er zijn meer en nog scherpere maatregelen bekend gemaakt tijdens de persconferentie van het kabinet op dinsdag 13 oktober. Het doel is het terugdringen van de verspreiding van het coronavirus en deze extra maatregelen gelden vanaf woensdag 22:00 uur tot nader order.

Voor de RAP-leden bekent dat de volgende EXTRA maatregelen bovenop de al geldende:
– Voor alle RAP-teams (Jeugd en Senioren) zijn er GEEN WEDSTRIJDEN. De KNVB heeft alles al afgelast tot en met zondag 8 november.
– Voor de Jeugd (tot en met 17 jaar) gaan de TRAININGEN WEL door. De tijden blijven zoals ze waren.
– Na de training dienen de spelers het sportpark ZO SNEL MOGELIJK te verlaten.
– OEFENWEDSTRIJDEN tegen ander verenigingen zijn NIET TOEGESTAAN, enkel interne teams tegen elkaar.
– Het clubgebouw en kleedkamers blijven gesloten. Er zijn toiletten beschikbaar voor de teams die trainen op de tijden dat er training is.

Wij vinden het ontzettend jammer dat we deze maatregelen moeten afkondigen en realiseren ons zeer dat het er zo niet leuker op zal worden. Maar het kan even niet anders en hopen dat we weer snel iedereen met open armen kunnen ontvangen bij SV RAP.

SV RAP Bestuur