Werkzaamheden 31-10 t/m 11-11

31 oktober 2022

RAPPERS,

Vanaf maandag 31 oktober t/m vrijdag 11 november (behoudens weekend 5 en 6 november) vinden asfaltering werkzaamheden plaats op het sportpark. Gedurende deze periode is het sportpark Het Loopveld volledig afgesloten. Vandaar dat er geparkeerd dient te worden op het parkeerterrein aan de Saskia van Uylenburgweg, te bereiken via de Beneluxbaan en de afslag Kronenburg te nemen.

Verder is de gemeente van plan om na de werkzaamheden over te gaan tot een permanente afsluiting van het sportpark voor auto’s, zodat dan niet meer bij het clubhuis geparkeerd kan worden. Nadere berichten hierover volgen nog…
Vooralsnog de komende twee weken de auto’s parkeren op het grote parkeerterrein aan de Amstelveense zijde!

Met de fiets kan via het bruggetje bij AMVJ vanuit Amsterdam S.V. RAP bereikt worden.